Koltuk Yıkama Müşteri Hizmetleri Koltuk Yıkama . NEt Koltuk Yıkama Bölgeleri Koltuk Yıkama Fiyatları Koltuk Yıkama İletişim
koltuk yıkama

KOLTUK NASIL SİLİNİR ?

PROFESYONEL KOLTUK YIKAMA HİZMETİ

arrow_01
Koltuk Nasıl Silinir ? Koltuk Yıkama
Koltuk Nasıl Silinir

Koltuk Nasıl Silinir ?

En Uygun Koltuk Silme Yöntemi Koltuk Takımlarınızı Yıkama Yapmaktadır.
Koltuk Takımı Yıkama Hizmeti Maliyetimiz 120 TL Olup Silmeden Daha Uygun Maliyetlere Halledebilirsiniz.

Evlerimizde En Çok Kullandığımız, Bu Sebeple De En Çok Kirlenen Eşyalar Koltuklardır. Bir De Eğer Koltuklarımız Açık Renkliyse O Zaman Ne Kadar Dikkat Etsek De Mutlaka Kararma, Lekelenme Gibi Can Sıkıcı Durumlarla Karşılaşırız. Koltuk Temizliğinde Dikkat Etmemiz Gerekenlerin Başında, Koltuğun Materyaline Uygun Bir Temizlik Yöntemi Ve Malzemesi Kullanmaktır.
Koltuk Nasıl Silinir?
Kumaş Kaplı Koltuklar Nasıl Silinir?
Her Şeyden Önce Koltuğumuzu Alırken Veya Daha Sonrasında Aldığımız Yere Ulaşabiliyorsak, Nasıl Bir Temizleme Yönteminin Daha Uygun Olduğunu Sormalıyız. Bazı Kumaşlar Bir Takım Deterjan Veya Sıvılar Yüzünden Zarar Görebilir.
Klasik Bir Yöntem Olan, Beyaz Kalıp Sabun Ve Havlu İle Koltukları Temizlememiz Mümkün.
Yarım Kova Ilık Su İçerisine Yarım Şişe Amonyak Karıştırıyoruz. Amonyak Özellikle Lekeleri Çıkarmada Çok Etkilidir. Ağartıcı Özelliği Taşıması Sebebiyle Koyu Renkli Koltuklarda Kullanmaktan Kaçınmalı Hatta Kullanmadan Önce Koltuğun Görünmeyen Küçük Bir Alanında Deneme Yapmalıyız.
Arap Sabunu Ev Temizliğinde Pek Çok Yüzeyde Çok İyi Sonuçlar Veriyor. Bunlara Koltuklar Da Dahil . Elimizin Dayanacağı Kadar Sıcak Su İçerisine Bir Miktar Arap Sabunu Karıştırıyoruz. Arap Sabunu İle Temizlik İşimiz Bittikten Sonra Soğuk Su Ve Çamaşır Yumuşatıcısı İle İkinci Silme İşlemi Yapıyor, Koltuğu Kurumaya Bırakıyoruz. Eğer Elektrikli Süpürgemiz Su Çekmek İçin Uygunsa, Fazla Suyu Süpürgeyle Çekebiliriz.


Koltuk Yıkama Nasıl Silinir Koltuk Temizliği Nasıl Silinir Koltuk Temizleme Nasıl Silinir Koltuk Yıkamacı Nasıl Silinir
Yerinde Koltuk Nasıl Silinir Evde Koltuk Nasıl Silinir Evlerde Koltuk Nasıl Silinir Olduğu Yerde Koltuk Nasıl Silinir
Marketlerde Koltuk Silmek İçin Pek Çok Kimyasal Ürün Satılmakta. Bunlar Da Koltuk Silmede Başarılı Sonuçlar Alınmasını Sağlıyor. Bu Maddeleri Kullanmadan Önce Dikkat Etmemiz Gereken Şey Ağartıcı Özelliği Olup Olmadığı. Koltuklarımızı Temizlemek İsterken Renklerini Soldurmaktan Kaçınmalıyız.
Kullanacağımız Deterjan Veya Silme Suyu Karışımı Her Ne Olursa Olsun, Örme Lif İle Uygulama Yapmak Sonuçların Daha İyi Olmasını Sağlar.
Koltukları Silmek İçin Hazırladığımız Deterjan Veya Sabun Vs Karışımının İçine Sirke Katmak Temizlikte Daha İyi Sonuç Elde Etmemizi Sağlar.
Kumaş Kaplı Koltuklardan Leke Çıkarmak İçin Kullanılan Yöntemler:
Çamaşır Suları Birçok Lekeyi Çıkarmada Yardımcı Olacaktır. Yine De Bu Maddeleri Kullanmadan Önce Mutlaka Görünmeyen Küçük Bir Alanda Denemekte Fayda Var.
Limon Kolonyası Leke Çıkarmada Oldukça Etkili.koltuk yıkama
Çiğ Lahana İle Lekeleri Silmek Hem Koltukta Hem Halılarda İşe Yaramakta.
Tükenmez Kalem Lekesini Saç Spreyiyle Çıkarmak Mümkün. Bir Pamuğun Üzerine Saç Spreyi Sıkıyor, Lekeyi Ovalayarak Siliyoruz. Mürekkep Lekesi İçinse Saç Köpüğü Kullanmak Etkili Bir Yöntem.

arrow_02
Hizmetler Ne yaparız ?
Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır

Koltuk Yıkama

Koltuk Temizliği

Sandalye Yıkama

Yatak Yıkama

Koltuk Temizleme

Halıfleks Yıkama

Kanepe Yıkama

Yerinde Halı Yıkama

Çekyat Yıkama

Cami Halısı Yıkama

Otobüs Koltuğu Yıkama

Koltuk Yıkamacı

Koltuk Yıkama Servisi

Çişli Koltuk Yıkama

Evde Halı Yıkama

Beşiktaş Koltuk Yıkamacı

Zeytinburnu Koltuk Temizliği

Bahçelievler Koltuk Temizliği

Eyüp Koltuk Temizliği

Ataköy Koltuk Temizliği

Kadıköy Koltuk Temizliği

Koltuk Nasıl Silinir

İstanbul Koltuk Temizleme

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır

Evde Koltuk Yıkama

Evlerde Koltuk Yıkama

 

Deri Kaplı Koltuklar:

Deri Koltuklar İçin Mutlaka Deri İçin Özel Üretilmiş Temizlik Malzemeleri Kullanmak, Koltuklarımızın Ömrünü Uzatacaktır. Deri Temizlik Malzemeleri Hemen Her Markette Satılmaktadır. Bu Maddeleri Şişenin Arkasında Yazan Kullanma Talimatına Göre Yapmamız Uygun Olur.

Deri Koltuklar İçin Bir Diğer Temizleme Yöntemi İse Arap Sabunu-Su Karışımı Kullanmak. Ilık Bir Kova Su İçine Bir Avuç Kadar Arap Sabunu Karıştırıp Bu Suyla Yumuşak Bir Bez Yardımıyla Koltukları Siliyoruz. Bu İşlemin Ardından Koltuğu Kuru Bir Bezle İyice Kuruluyoruz. İşlem Bittikten Sonra Mutlaka Deri Bakım Ürünü Kullanmalıyız. Bakımı Uyguladıktan Sonra Deri Koltuklar İlk Günkü Kadar Temiz Ve Güzel Olacaktır.

Koltuk Silerken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Ağartıcı Deterjanlar Koltukların Rengine Ve Döşemesine Zarar Verip Aşınma Yapabilir. Mutlaka Uygun Deterjanlar Kullanmalıyız Ki Koltuklarımıza Geri Dönüşü Olmayan Zararlar Vermeyelim.

Deri Koltuklar Oldukça Hassas Olduğundan Temizlik Esnasında Kumaş Kaplı Koltuklara Uyguladığımız Yöntemlerden Kaçınmalıyız.

Deri Koltukların Bakımlarını Aksatmadan Yapmalıyız.

Koltuk Nasıl Silinir, Koltuk Silmek İçin Hangi Deterjan?

Sizlere Özellikle Ev Hanımlarımızın Evdeki Koltuk Ve Yataklarını Nasıl Sileceklerini Bilememeleri, Yanlış Temizleme Yöntemleri Ve Hangi Deterjanı Kullanmaları Gerektiğini Bilmemeleri Konusundaki Bazı Forumlarda Yazdıklarını Paylaşalım:

 Annem Beyaz Kalıp Sabunla Ve Havluyla Siliyor. Ama Tam Anlamı İle Sonuç Aldığımızı Söyleyemem.

 Ben Elimin Dayanacağı Sıcaklıkta Su Ve Arap Sabunuyla Silip, Arkasından Yumuşatıcılı Ve Deterjanlı Soğuk Suyla Siliyorum Ve Fazla Suyu Da Makine İle Çekiyorum, Nerdeyse Başaracağım Diyorum, Ama İlla Leke Hafiften Kalıyor.

 Arkadaşlar Koltuk Ve Çekyatlarımı Sildim, Domestos Ve Kirçözle Gerçekten Güzel Çıkartıyor. Ancak Hafiften Koltuk Yüzeyinde Hafif Tüyleşmeler Oluyor Bu Seferde :(

 Bayanlar, Kirçöz Ve Biraz Deterjan Güzel Temizliyor Bende Denedim Ancak İçindeki Kimyasal Maddeler Ve Şampuanlar Ne Yazık Ki Kumaşın Rengini De Alıyor Ve Zamanla Yıpranmaya Neden Oluyor Bilginize.

 Şu Sıralar En Cok Zorlandığım Konu, Koltuk Temizliği. Bildiğim Temizleme Yöntemleri İşe Yaramıyor. Cidden Başa Çıkamıyorum, Yeter Artık!

 Benimde Sandalyelerim Çok Açık Renkli Ve Sürekli Lekeleniyor. Daha 3 Hafta Oldu Sileli, Ancak Yine Battı Ya. Bende En Son Çare Kosla Deterjan Aldım, Onla Siliyorum. Koltuğu Da Sandalyelerimi De İyide Çıkarıyor Diyebilirim ( Çok Kullanırsan Tabi ). Fakat Şimdiden Şişe Yarılandı. Bu Hafta Tekrar Sileceğim, Umarım Biter.

 Benden De Bir Öneri, Ilık Yarım Kova Suya Yarım Şişe Amonyak, Biraz Deterjan Ve Bir Avucu Doldurmayacak Kadar Arapsabunu İle Deneyin. % 100 Olmasa Da Nispeten Başarı Sağladığımı Söyleyebilirim.

İşte Gördünüz Ve Okudunuz Sevgili Ev Hanımları... Kendi İmkanlarınızla Yapmaya Kalktığınızda Koltuk Temizleme Yöntemleri Maalesef Tam Anlamıyla İyi Sonuçlanmıyor. Her Seferinde Komşunuza Koltuk Nasıl Silinir, Koltuk Nasıl Temizlenir, Koltuk Temizleme Yöntemleri Farklı Mı, Koltuk Silmek İçin Hangi Deterjan Veya Kimyasal Gerekli Gibi Sorular Sorarsınız. Sizlere Aşağıda Sizleri Bir Nebze De Olsa Bu Konuda Aydınlatacak Bilgiler Sunacağız ( Ancak Bu Ciddi Bir İştir Ve Alanında Uzman Koltuk Yıkama Firmaları Tarafından Yapılması Tavsiyemizdir ).

Evde Koltuk Nasıl Temizlenir, En İyi Temizleme Yöntemleri

Koltuk, Kanepe, Sandalye Veya Çekyatları Yerinde Temizlemeniz Gerekiyorsa, Öncelikle Döşeme Kumaşın Üzerini Elektrik Süpürgesiyle Emdirmeniz Gerekir. Her Bölgesine Ulaşabilmek İçin, Elektrik Süpürgenizin Uygun Ağızlıklarını Kullanın. Koltuk Veya Benzeri Döşemeleri Kuru Olarak Fırçalamak, Genelde Tozu Dağıtmaktan Ve Daha Çok İşlemesine Neden Olmaktan Başka Bir İşe Yaramayacaktır. Koltuktaki Tozları Elektrik Süpürgesi İle Aldıktan Sonra, Su Ve Ağartıcı İçermeyen Deterjan Karışımını Bir Beze Veya Kağıt Havluya Emdiriniz Ve Kumaşı Siliniz. Silme İşlemi Esnasında, En Az Düzeyde Su Kullanımına Dikkat Edin. Olası Bir Kuruma Sorununun Ve Koltuk Döşemesinin Nemli Kalmasının Önüne Geçecektir. Kurumanın Hızlandırılması İçin Elektrik Süpürgesi İle Vakumlayın. Silme İşleminde Renklerin Solmayacağından Ya Da Başka Türlü Bir Zarar Gelmeyeceğinden Emin Olmak İçin Koltuk, Kanepe Veya Sandalye Ve Çekyatlarınızın Az Görünen Küçük Bir Yerinde Test Yapmanız Faydalı Olacaktır. Temizleme Yöntemleri Aslında Neredeyse Aynıdır. koltuk yıkama
Deterjanlar Da Çok Farklılık Göstermez. Koltuk Kılıfları İçin İse, Kumaş Talimatında Yıkama Yapılabilir Denilmiş İse, Renklere Göre Ayırdıktan Sonra Yıkama İşlemini Yapabilirsiniz. Yıkama İşleminden Önce Fermuar Ve Çıtçıtları Kapatmayı Unutmayınız. Elde Yıkama Yapacaksanız, Her Zaman Ilık Su Kullanın. Koltuk Kılıfını Suya Sokmadan Önce Sabun Veya Deterjanın Tamamen Çözülmüş Olması Oldukça Önemli. Koltuk Kılıfını Deterjan İçeren Su İle Fazla Çitilemeden, Nazikçe Yıkayın Sonra İyice Durulamaya Dikkat Ediniz. Tüm Bu Yazdıklarımıza Rağmen, Yine De Bu İşi Layığı İle Yapan Profesyonel Ve De Güven Veren Bir Koltuk Yıkama Firması Tercih Edilmelidir. Bizlere Duyduğunuz Güven Neticesinde 1999 Dan Beri, Temizleme Yöntemleri Konusunda Kusursuz Şekilde, Siz Istanbul Halkına Yıllardır Sorunsuz Hizmet Veriyoruz. Koltuk Yıkama İstanbul Firmaları İçerisinde Daima İlk Tercih Olduk. Temizlik Ev Hanımları İçin Önemli Bir Sorundur, Ancak Her İşi De Kendilerinin Yapmalarını Beklemek Biraz Abartı Olacaktır. Deterjanlarımız Organik Bazlıdır. Sizlere Koltuk Temizleme Yöntemleri Konusunda Bilgilerimizi Paylaştık, Gerisi Siz Ev Hanımlarına Kalmış Diyoruz.

Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama
Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama Koltuk Yıkama
arrow_03
Koltuk Yıkama Fiyatları
Koltuk Yıkama Ücreti
Koltuk Yıkama Fiyatları Koltuk Yıkama 7'li Takım 120 TL

Çekyat Yıkama ( 5 Li ) 50 TL
Çekyat Yıkama ( 3'lü ) 40 TL
Sandalye Yıkama ( Adet ) 5 TL
Yatak Yıkama ( Adet ) 40 TL
Yerinde Halı Ve Halıflex Yıkama M2 4,TL
Fiyatlarımıza K.D.V. Dâhil Değildir.
100 M2 Ve Üzeri Yerinde Halı Yıkama İşlemlerinde ISKONTO Uygulanır.
Bu Bölümde İstanbul Koltuk Yıkama Hizmetlerinin Koltuk Yıkama Fiyatları Bulunmaktadır.

arrow_05
Koltuk Yıkama Bölgelerimiz
arrow_06
iletişim Bize Ulaşın.

Unable to send your email!

Please enter valid email address!

Please fill out all the fields in order to send us a message.

Your email has been successfully sent to Kronos©DryThemes!

Size bir telefon ve bir e-posta kadar yakınız.

Çeliktepe Mah. Dutluk Sok. No:22 Kat : 5
4.Levent / İSTANBUL

Telefon : 0 212 268 25 00
Gsm: 0533 361 2013
E-mail : info@koltukyikama.com